صفحه اصلی > در باره ما

پا باتری، شرکت سرمایه گذاری مشترک چین و ژاپن در سال 1999 تاسیس شد و انتقال تکنولوژی از ژاپن به پایان رسید. از زمان تاسیس, شرکت قادر به جذب تجربه مدیریت بالغ از ژاپن در جنبه های بسیاری از جمله توسعه تولید و کنترل کیفیت است.

این شرکت دارای باتری پلیمر لیتیوم یون، LiFePO4 مانند (فسفات آهن لیتیم)، باتری های لیتیوم-یون که در مزارع به عنوان پرداخت مالی تجهیزات صنعتی تا ذخیره سازی، خانه هوشمند، پزشکی andamp; استفاده می شود دستگاه های زیبایی و غیره... تمام فرآیندهای تولید به شدت با ISO9001:2008 ISO14001:2004 استانداردهای کنترل شده و ما به دست آورده اند UN38.3, UL, CE, FCC, KC PSE authentications. تا که به دیدار با الزامات کیفیت و سیاست های زیست محیطی در تمام مناطق دنیا.

راه اندازی کارخانه در هونان Yuanjiang در سال 2013، شعبه در کره جنوبی در سال 2014 پا. این شبکه جهانی بسیار گسترده و بسیار انعطاف همراه با محلی سازی و تولید کننده باتری سطح جهانی که موقع تامین و پشتیبانی تکنولوژی جهانی ارائه می دهد.

گروه های مشتریان اصلی ما در اروپا، امریکا، کره، همچنین به عنوان منطقه چین بزرگ، چنین Honeywell، فیلیپس، Flextronics، کره ال جی، سامسونگ، توشیبا شارپ قرار دارد.

در پا, ما پایبند به اصول صداقت عملیات و مدیریت اتونومیک. صمیمانه منتظر همکاری با شما.
باتری پا در شنژن نه چندان دور از هنگ کنگ واقع شده است. به عنوان تامین کننده جهانی در پلیمر لیتیوم-یون LiFePO4 (فسفات آهن لیتیم)، باتری لیتیوم یون باتری استوانه و 18650 باتری باتری پا است به ایجاد ارزش اضافی برای مشتریان در سراسر جهان.محصولات ما

پا باتری محصولات شامل موارد زیر است:

1. منشوری باتری

2. لیتیوم باتری

3-Lifepo4 باتری

4. 18650 باتری

5. پلیمر باتری

6-قابل شارژ لیتیوم یون استوانه ای

ما تامین باتری های قابل شارژ سراسر جهان به طیف گسترده ای از شرکت ها در سراسر جهان اعم از سازمان های بزرگ چند ملیتی به شرکت های فردی کوچک.


کاربرد محصولات

باتری های پا به طور گسترده ای در صنایع زیر استفاده می شود.

1. نسخه پشتیبان تهیه باتری

2 باتری های پزشکی

3. هوشمند باتری پوشیدنی

4 پرداخت باتری دستگاه

5. باطري

6. یو پی اس باتری

7. سرب اسید باتری های جایگزین


سرب باتری های اسید باتری جایگزین
ما گواهی

پا در پیاده سازی سیستم iso9001: 2000، سیستم تضمین کیفیت IQC ديده ipqc كنترل FQC QE QA و میانگین. تعداد کامل استانداردهای اعم از بازرسی مواد اولیه فرآیند تولید، کنترل به حمل و نقل بازرسی (QA)، تجهیزات پیشرفته بازرسی و کیفیت دقیق مدیریت فایل که امکان هر مرحله پردازش خطوط تولید باتری را در کنترل دقیق باشید.

تجهیزات برای تولید

1. اتوماتیک خط تولید ظرفیت باتری روزانه 500000 قطعه اطمینان حاصل شود و برنامه های پاسخگویی به احتیاجات 2000000 قطعه در هر روز ضربه. تجهیزات تولید از ژاپن و امریکا است که تضمین ایمنی بالا و قوام به ما باتری وارد شدند.

2 در پا ما تجهيزات باتری Randamp; D و تولید روش استانداردهای بین المللی را تامین کند. اتوماسیون فرایندهای تولید کلید به عنوان مواد تشکیل دهنده مخلوط کردن/پوشش و سیم پیچ تضمین قوام به ما باتری...


بازار تولید

در حال حاضر مشتریان از بازار داخلی و بازار خارجی. پا تیم بسیار خوبی است که در ارتباط خوب و با تجربه ارائه خدمات مشتری کامل پشتیبانی فنی و راه حل محصولات است.

سهم بازار مصرف لیتیوم یون باتری حدود 87% از مبلغ کل است.

باتری یون لیتیوم ديناميکي حساب برای نزدیک به 10 درصد

انرژی ذخیره شده باتری لیتیوم آیون حساب حدود 3%

خدمات ما

در مورد کالاهای معیوب هزینه حمل و نقل اضافی وارده از استرداد یا تغییر باید توسط ما تحت پوشش. در مورد دیگران دلایل مشتریان پرداخت حمل و نقل اضافی یا deducts شرکت ما اگر از بازپرداخت.

اگر کالا آلوده، نگهداری نادرست، و یا استفاده نادرست استرداد و تغییر قابل قبول نیست.

با توجه به کالا در این نمایشگاه به نمایش گذاشته، شما گرمی استقبال به تماس با نمایندگان فروش برای هر محصول است.

لطفا با شماره تلفن شرکت پا و بازخورد کامل جزئیات 7 روز زمانی که قطعات یدکی هستند. ما جایگزینی بلافاصله به مشتریان ارسال خواهد شد.


هشدار

1 نه دست کشیدن یا پیاده کردن باتری.

2 کاتد با آند باتری و یا باطری متصل.

3. نیست باتری را در آتش قرار داده، آن را افشا زیر آفتاب و یا در درجه حرارت بالا محیط.

4 باتری را در آب، راه حل های آلی و یا هر گونه مایعات را.

5.Mixed استفاده از باتری با مدل های مختلف و یا ظرفیت مجاز است

6. هنوز شارژ باتری reversely و لطفا شارژر توصیه می شود هنگامی که شارژ باتری های قابل شارژ استفاده.

7. اتهام باتری های یک بار مصرف نیست.

8 نه معمولی باتری زباله دور انداختن.