صفحه اصلی > در باره ما > نمایه شرکت

P02.jpgشرکت Shenzen Kayo Battery Co.، Ltd در سال 1999 تاسیس شد، این یک شرکت سهامی مشترک چین و ژاپن است که در طراحی، تحقیق، تولید و توزیع باتری لیتیوم یونی با کارایی بالا و محیط زیست متخصص است. آنها شامل باتری های پلیمری لیتیوم یون، باتری استوانه ای لیتیوم یون، باتری LiFePO4 و انواع مختلف باتری است.


ما از تجربیات پیشرفته مدیریتی ژاپن در تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت تولید و کیفیت، به دلیل ذهنیت کسب و کار شرکت ما و اصلاح استراتژی بازاریابی، از طریق این سالها پایدار و پایدار بوده است.


ما دوستی خوبی با تامین کننده ما داریم و همکاری استراتژیک در منطقه خاص را به منظور تقاضای افزایش ظرفیت تولید؛ ما تاسیس کارخانه Hunan متخصص در ساخت سلول ها در سال 2014 تاسیس کردیم.


ما سیستم های تضمین کیفیت دقیق و پیچیده و گواهینامه های ISO 9001: 2008 و ISO14000: 2004 را تصویب کردیم. مهمتر از همه، محصولات باتری ما شامل UL، CB، KC، PSE، 3C، CE، FCC، UN38.3، ROHS و دیگر گواهینامه های بین المللی است.


بازار ما دارای پوشش در سراسر جهان، از جمله اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، تایوان، کره و سرزمین اصلی چین است. ما با برخی از شرکت های شناخته شده همکاری کردیم، مانند Honeywell، Philips، S-AMSUNG، توشیبا، NTT، Huawei و Greatwall.

P03.jpg


深圳总部.jpg