چین 12v 20ah باتری لیتیوم یون 12v کارخانه باتری چرخه عمیق

تصاویر بیشتر برای مرجع شما! لطفا برای مرجع خود در زیر مراجعه کنید چرا که انتخاب کنید: 1) ما دارای گواهینامه های مختلف برای پاسخگویی به درخواست بازار تفاوت شما هستیم 3) ما تضمین کیفیت قوی داریم جزئیات درخواست خدمات بازپرداخت خدمات پس از فروش اگر قطعات قطعات کامل نیست، لطفا با ما تماس بگیرید و ...

شرح

تصاویر بیشتر برای مرجع شما!

کایو 01.JPG

کای 02.JPG

P42 01.jpg

لطفا برای مراجعه به سایت زیر مراجعه کنید!

چرا انتخاب کنید:


1) ما انواع گواهی برای پاسخگویی به تقاضای بازار در بازار داریم!

un38.3.jpg

fc kayo battery.jpg

IEC62133 KAYO BATTERY.png

Kayo باتری KC list.jpg

ul list kayo battery.png

3) ما تضمین کیفیت قوی داریم  

جزئیات بیشتر


خدمات پس از فروش


درخواست بازپرداخت

اگر قطعات کامل نباشد، لطفا با ما تماس بگیرید و جزئیات بازخورد را ظرف 7 روز،

ما بلافاصله جایگزین خواهیم کرد.


از شما گرامی استقبال می شود با ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مند به هر گونه کالاهای نمایشگاه در نمایشگاه است.


خدمات صادقانه

* درخواست بازپرداخت باید در طول یک دوره بازگشت یک ساله ارائه شود. کالاها و تمام قطعات باید با برچسب های نامرئی باقی بمانند.

* در مورد کالاهای معیوب، هزینه حمل و نقل اضافی که از بازپرداخت یا تغییر هزینه تحمیل شده توسط KAYO پرداخت می شود. در صورت دلایل دیگر، مشتری باید حمل و نقل اضافی را پرداخت کند یا از بازپرداخت آن کسر نماید.

* بازپرداخت و تغییرات قابل قبول نیست اگر کالا آلوده، نادرست حفظ یا استفاده نادرست باشد.

* ما ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت شکایت، راه حلی ارائه خواهیم داد. تجزیه و تحلیل علت در عرض 3 روز داده خواهد شد و راه حل در ظرف 7 روز ارائه خواهد شد.


باتری لیتیوم دارای ولتاژ کار بالا، چگالی انرژی، میزان تخلیه کم خود و اثر حافظه و غیره باتری لیتیوم می تواند نازک تر و کوچکتر ساخته شده است. حداقل ضخامت لیتیوم یون لیتیوم پلیمر 0.5 میلی متر است و می تواند به ابعاد و شکل های مختلفی ساخته شود که به طور قابل توجهی انعطاف پذیری طراحی باتری را بهبود می بخشد تا باتری با اشکال مختلف و ظرفیت در محصولات مورد نیاز باشد

دوره تجاری:

1. قیمت قیمت: FOB (شنژن / گوانگژو / هنگ کنگ / شانگهای)، سابق کار. CIF، C & F.

2. مدت پرداخت: 30٪ TT پیش و تراز 70٪ در برابر کپی از B / L، یا 30٪ TT در پیشبرد و تعادل قبل از حمل و نقل، یا 30٪ TT و 70٪ LC در نظر.

3. زمان تحویل: اگر kayo ogo، 3-15 روز پس از دریافت depositIf OEM، حدود 20-25 روز کاری پس از دریافت سپرده و تمام طراحی.

4.Brand: kayo یا نصب شده

5. شرایط پرداخت معامله واقعی صورت می گیرد.

سوالات متداول

1   س: آیا نمونه موجود در انبار موجود است؟

A: معمولا ما نداریم، زیرا مشتری های مختلف درخواست های متفاوت دارند، حتی ولتاژ و ظرفیت مشابه هستند، ممکن است پارامترهای دیگر متفاوت باشند. اما ما می توانیم نمونه خود را به سرعت یک بار سفارش تأیید کنیم.

2    س: زمان تحویل برای تولید انبوه چیست؟

A: معمولا 25-32 روز، به مقدار، مواد، مدل سلول باتری و غیره بستگی دارد، ما پیشنهاد می کنیم که زمان مورد تحویل در مورد مورد بررسی قرار گیرد.

3    س: کدام نوع گواهی ها می تواند برای باتری ارائه شود؟

A: این طراحی سفارشی، هیچ گواهینامه جاری نیست، اما می توانیم CE، UL، UN38.3 و دیگر گواهینامه های مرتبط را برای شما بکار ببریم، اما هزینه گواهی شما باید پرداخت شود، اگر مقدار شما به اندازه کافی بزرگ باشد، هزینه گواهی می تواند بازپرداخت شود

4   س: آیا شارژر برای باتری ارائه می دهید؟

A: بله، ما انجام می دهیم اگر شما همچنین به شارژر نیاز دارید، لطفا هنگام ارسال درخواست، آن را ذکر کنید، لطفا توجه داشته باشید که هزینه شارژر ما در هزینه باتری درج نشده است.

5. پرسش: آیا شما سازنده یا به سادگی تجارت شرکت هستید؟

A: ما تولید کننده هستیم و از شما صمیمانه از کارخانه ما بازدید می کنیم!

خوش آمدید به خرید با کیفیت چینی 12v 20ah باتری لیتیوم یون باتری 12V باتری عمیق باتری از شرکت ما. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو در تولید باتری در چین هستیم، همچنین از سرویس عمده فروشی و خدمات سفارشی پشتیبانی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

پرس و جو