باتری های لیتیومی به جای اسید سرب 12 وات 24Ah

ارتقاء به فناوری جدید لیتیوم برای جایگزینی باتری های قدیمی SLA در چرخ دستی های گلف الکتریکی و سایر دستگاه ها. فن آوری لیتیم باتری Kayo بسیار طولانی تر از اسید سرب مهر و موم می باشد و می تواند تا 4X عمر مفید را به دست آورد. سطوح عمر باتری در LED "Fuel ...

شرح

ارتقاء به فناوری جدید لیتیوم برای جایگزینی باتری های قدیمی SLA در چرخ دستی های گلف الکتریکی و سایر دستگاه ها. فن آوری لیتیم باتری Kayo بسیار طولانی تر از اسید سرب مهر و موم می باشد و می تواند تا 4X عمر مفید را به دست آورد. سطوح باتری فعلی در LED "Fuel Gauge" متر نمایش داده می شود تا شما را به شارژ بعدی هدایت کند. میزان کم تخلیه خود و حفاظت از باتری BMS به معنای صرفه جویی کمتر انرژی است. در وزن 7.3lbs، این وزن 1/3 وزن SLA قابل مقایسه است و در یک مورد جامد و صاف سخت، 110mm x 160mm x 165mm (4.3 "x 6.3" x 6.5 ") اندازه گیری شده است. این دستگاه برای دستیابی آسان به عنوان یک مستقیم، جایگزینی قطره ای و نیازی به اصلاح ندارد.تصاویر بیشتر برای مرجع شما.

خوش آمدید به خرید باتری های لیتیوم با کیفیت بالا برای جایگزینی اسید سرب 12 و 24 ساعت از شرکت ما. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان باتری در چین است، همچنین پشتیبانی از خدمات عمده فروشی و خدمات سفارشی. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

پرس و جو