کارخانه باتری مستقیم باتری Rack Battery 48v 15ah باتری لیتیوم یون برای دوچرخه الکتریکی

خط تولید ما: 1) ما انواع گواهینامه برای پاسخگویی به درخواست تقاضای بازار خود داریم! 3) ما دارای اطمینان قوی کیفیت خدمات درخواست بازپرداخت خدمات پس از فروش اگر قطعات یدکی کامل نیست، لطفا با ما تماس بگیرید و مشخصات بازخورد ظرف مدت 7 روز، ما بلافاصله پس از ارسال. شما هستید...

شرح

خط تولید ما:

03.jpg

02.jpg

1_meitu_3.jpg

1) ما انواع گواهی نامه برای پاسخگویی به درخواست تقاضای بازار خود داریم!

un38.3.jpg

fc kayo battery.jpg

IEC62133 KAYO BATTERY.png

Kayo باتری KC list.jpg

ul list kayo battery.png

3) ما تضمین کیفیت قوی داریم  خدمات پس از فروش


درخواست بازپرداخت

اگر قطعات کامل نباشد، لطفا با ما تماس بگیرید و اطلاعات بازخورد را ظرف 7 روز،

ما بلافاصله جایگزین خواهیم کرد.


از شما گرامی خواهش می کنیم با ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مند به هر گونه کالاهای نمایشگاه در نمایشگاه هستید.


خدمات صحیح

* درخواست بازپرداخت باید در طول یک دوره بازگشت یک ساله ارائه شود. کالاها و تمام قطعات باید با برچسب های ناقص باقی بمانند.

* در مورد کالاهای معیوب، هزینه حمل و نقل اضافی که از بازپرداخت و یا تغییر آن کاسته می شود توسط KAYO پوشش داده می شود. در صورت دلایل دیگر، مشتری باید حمل و نقل اضافی را پرداخت کند یا از بازپرداخت آن کسر نماید.

* بازپرداخت و تغییر اگر کالاهای آلوده، نادرست حفظ یا استفاده نادرست باشند، قابل قبول نیست.

* ما ظرف 24 ساعت پس از دریافت شکایت، راه حلی ارائه خواهیم داد. تجزیه و تحلیل علت در عرض 3 روز داده خواهد شد و راه حل در ظرف 7 روز ارائه خواهد شد.


باتری لیتیوم دارای ولتاژ کار بالا، چگالی انرژی، میزان تخلیه کم خود و اثر حافظه و غیره باتری لیتیوم می تواند نازک تر و کوچکتر ساخته شده است. حداقل ضخامت باتری لیتیوم یون لیتیوم 0.5 میلی متر است و می توان آن را به ابعاد و شکل مختلفی اعمال کرد که به طور قابل توجهی انعطاف پذیری طراحی باتری را بهبود می بخشد، بنابراین باتری با اشکال مختلف و ظرفیت در محصولات

دوره تجاری:

1. قیمت قیمت: FOB (شنژن / گوانگژو / هنگ کنگ / شانگهای)، سابق کار. CIF، C & F.

2. مدت پرداخت: 30٪ TT قبل و تراز 70٪ در برابر کپی از B / L، یا 30٪ TT در پیش و تعادل قبل از حمل و نقل، یا 30٪ TT و 70٪ LC در نظر.

3. زمان تحویل: اگر kayo ogo، 3-15 روز پس از دریافت depositIf OEM، حدود 20-25 روز کاری پس از دریافت سپرده و تمام طراحی.

4.Brand: kayo یا نصب شده

5. شرایط پرداخت معامله واقعی صورت می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید


tracy@kayobattery.com

w ww.kayo-battery.com

نقشه فن آوری ما

1   س: آیا شما موجودی موجود در سهام دارید؟

A: معمولا ما لازم نیست، زیرا مشتری های مختلف درخواست های مختلف دارند، حتی ولتاژ و ظرفیت مشابه هستند، پارامترهای دیگر ممکن است متفاوت باشد. اما ما می توانیم نمونه خود را سریع به اتمام برساند.

2    س: زمان تحویل برای تولید انبوه چیست؟

A: معمولا 25-32 روز، به مقدار، مواد، مدل سلول باتری و غیره بستگی دارد، ما پیشنهاد می کنیم که زمان مورد تحویل را به صورت مورد بررسی کنید.

3    س: کدام نوع از گواهینامه ها برای باتری شما ارائه می شود؟

A: این طراحی سفارشی، هیچ گواهینامه جاری نیست، اما می توانیم CE، UL، UN38.3 و دیگر گواهینامه های مرتبط را برای شما بکار ببریم، اما هزینه گواهی شما باید پرداخت شود، اگر مقدار شما به اندازه کافی بزرگ باشد، هزینه گواهی میتواند بازپرداخت شود

4   س: آیا شارژر برای باتری ارائه می دهید؟

پاسخ: بله، ما انجام می دهیم اگر همچنین به شارژر نیاز دارید، لطفا هنگام ارسال درخواست، آن را ذکر کنید، لطفا توجه داشته باشید که هزینه شارژر ما در هزینه باتری درج نشده است.

5. پرسش: آیا شما سازنده یا به سادگی شرکت تجاری هستید؟

A: ما تولید کننده هستیم و از شما صمیمانه از کارخانه ما بازدید می کنیم!

خوش آمدید به خرید کارخانه با کیفیت مستقیم باتری باتری 48V 15ah باتری لیتیوم یون باتری برای دوچرخه برقی از شرکت ما. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان باتری در چین است، همچنین پشتیبانی از خدمات عمده فروشی و خدمات سفارشی. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

Hot Tags: کارخانه مستقیم باتری پشت باتری 48v 15ah باتری لیتیوم یون برای دوچرخه برقی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، شرکت، عمده فروشی، سفارشی، خرید
محصولات مرتبط

پرس و جو