باتری 100 ولت 24 ولت Lifepo4 برای منبع تغذیه 3.2 ولت باتری

PCB داخلی ساخته شده برای بیش از حد ولتاژ، تحت ولتاژ و دمای بیش از حد اتصال سری به چهار باتری (24V) تعادل سلولی داخلی بدون تعمیر و نگهداری رایگان طراحی مکانیکی ممتاز هزاران چرخه در شرایط عادی می تواند شارژر بیشتر شارژر اسید یادداشت: 24V 100Ah lifepo4 ...

شرح

ساخته شده در PCB برای بیش از ولتاژ، تحت ولتاژ و بیش از حد درجه حرارت

اتصال سری به چهار باتری (24 ولت)

تعادل سلولی داخلی

تعمیر و نگهداری رایگان

طراحی مکانیکی ناهموار

هزاران چرخه در شرایط عادی

می توان با اکثر شارژرهای سرب اسید شارژ کرد

 

یادداشت:

 

باطری 24V 100Ah lifepo4 ما با ولتاژ نامی 24 و ظرفیت 100Ah با کیفیت با کیفیت بالا باتری lifepo4 prismatic 3.2 v 25ah مجهز شده است. این می تواند به صورت جداگانه استفاده شود و می تواند به صورت سریال یا موازی متصل شود تا به ولتاژ و ظرفیت داده شده برسد.

باطری ذخیره شده Kayo pack0111.JPG

باتری کیو باتری pack05.JPG

باتری کیو باتری pack06.JPG

بسته بندی باطری Kayo pack01.jpg

7. گارانتی

12 ماه گارانتی محدود در برابر کیفیت کار و نقص مواد.

مسائل 8.Safety:

ما دارای تضمین بیمه هستیم. چین CPIC اگر محصولات توسط KAYO تولید می شود، و هنگامی که شما استفاده می شود مانند آسیب های ملکی و افراد آسیب دیده، هر گونه مشکل.
اگر بخش سوم گزارش را ارائه دهد، PICC هر جریمه خود را به مبلغ 50000 دلار می دهد.

باتری KAYO یکی از پیشگامان باتری های لیتیوم یونی است که باتری لیتیوم سبز با وزن بالا باتری لیتیوم باتری لیپو با چگالی بالا چیپ های لیتیو را در چین تولید می کند که خدمات سفارشی و خدمات عمده فروشی را ارائه می دهد. با ظرفیت الکتریکی بزرگ، خوش آمدید برای خرید باتری های با کیفیت و با دوام از کارخانه ما.

باتری باتری لیتیوم 100ha 24v lifepo4 برای بسته بندی باتری 3.2 ولت از شرکت ما خوش آمدید. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان باتری در چین است، همچنین پشتیبانی از خدمات عمده فروشی و خدمات سفارشی. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

پرس و جو