LiFePO4 12V 24V 36V 48v 100ah ذخیره انرژی خورشیدی انرژی لیتیوم باتری برای محدوده وسیله نقلیه / golcart / solar panel / telecom

LiFePO4 12V 24V 36V 48v 100ah ذخیره انرژی خورشیدی انرژی لیتیوم باتری برای محدوده وسیله نقلیه / golcart / solar panel / telecom

کارخانه ما: گواهی نامه ما: گواهی ما: 4. ما پس از خدمت خوب درخواست خدمات پس از فروش خدمات اگر قطعات یدکی کامل نیست، لطفا با ما تماس بگیرید و جزئیات بازخورد ظرف مدت 7 روز، ما بلافاصله پس از ارسال. شما گرامی استقبال می شود با ما تماس بگیرید اگر شما ...

شرح

48V battery.JPG

Battery01.jpg

کارخانه ما:

1_meitu_3.jpg

گواهی ما:

Kayo باتری KC list.jpg

fc kayo battery.jpg

IEC62133 KAYO BATTERY.png

گواهی نامه ما:

4. ما پس از خدمات خوب است


خدمات پس از فروش


درخواست بازپرداخت

اگر قطعات کامل نباشد، لطفا با ما تماس بگیرید و اطلاعات بازخورد را ظرف 7 روز،

ما بلافاصله جایگزین خواهیم کرد.


از شما گرامی خواهش می کنیم با ما تماس بگیرید اگر شما علاقه مند به هر گونه کالاهای نمایشگاه در نمایشگاه هستید.


خدمات صحیح

* درخواست بازپرداخت باید در طول یک دوره بازگشت یک ساله ارائه شود. کالاها و تمام قطعات باید با برچسب های ناقص باقی بمانند.

* در مورد کالاهای معیوب، هزینه حمل و نقل اضافی که از بازپرداخت و یا تغییر آن کاسته می شود توسط KAYO پوشش داده می شود. در صورت دلایل دیگر، مشتری باید حمل و نقل اضافی را پرداخت کند یا از بازپرداخت آن کسر نماید.

* بازپرداخت و تغییر اگر کالاهای آلوده، نادرست حفظ یا استفاده نادرست باشند، قابل قبول نیست.

* ما ظرف 24 ساعت پس از دریافت شکایت، راه حلی ارائه خواهیم داد. تجزیه و تحلیل علت در عرض 3 روز داده خواهد شد و راه حل در ظرف 7 روز ارائه خواهد شد.


باتری لیتیوم دارای ولتاژ کار بالا، چگالی انرژی، میزان تخلیه کم خود و اثر حافظه و غیره باتری لیتیوم می تواند نازک تر و کوچکتر ساخته شده است. حداقل ضخامت باتری لیتیوم یون لیتیوم 0.5 میلی متر است و می توان آن را به ابعاد و شکل مختلفی اعمال کرد که به طور قابل توجهی انعطاف پذیری طراحی باتری را بهبود می بخشد، بنابراین باتری با اشکال مختلف و ظرفیت در محصولات

دوره تجاری:

1. قیمت قیمت: FOB (شنژن / گوانگژو / هنگ کنگ / شانگهای)، سابق کار. CIF، C & F.

2. مدت پرداخت: 30٪ TT قبل و تراز 70٪ در برابر کپی از B / L، یا 30٪ TT در پیش و تعادل قبل از حمل و نقل، یا 30٪ TT و 70٪ LC در نظر.

3. زمان تحویل: اگر kayo ogo، 3-15 روز پس از دریافت depositIf OEM، حدود 20-25 روز کاری پس از دریافت سپرده و تمام طراحی.

4.Brand: kayo یا نصب شده

5. شرایط پرداخت معامله واقعی صورت می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید


tracy@kayobattery.com

w ww.kayo-battery.com

سوالات متداول

1. آیا شما یک تولید کننده باتری هستید؟

A: بله، ما تولید کننده باتری لیتیوم حرفه ای در گوانگدونگ، چین هستیم.

2. چه تعداد کارمند در شرکت شما؟

A: نزدیک به 1000 نفر.

3. چه محصولاتی را انجام می دهید؟

A: ما باتری قابل شارژ لیتیوم lifePO4 با نرخ C بالا برای مدل RC، باطری برای دوچرخه و موتور سیکلت و باتری های ذخیره انرژی تولید می کنیم.

4. آیا باتری می تواند سفارشی شود؟

A: مطمئنا و شما باید اندازه، ولتاژ، ظرفیت، برنامه و مقدار آن را به ما بگویید.

5. آیا بین باتری های لیتیوم یون و باتری های فسفات آهن لیتیم تفاوت دارد؟

A: باتری های لیتیوم یون دارای باتری های قابل شارژ هستند که از لیتیوم به عنوان یکی از اجزای فعال خود استفاده می کنند. باتری های فسفات آهن لیتیوم نوعی از باتری های لیتیوم یون شناخته شده برای زندگی طولانی و ایمنی ذاتی خود هستند.

تماس

خوش آمدید به خرید کیفیت lifepo4 12v 24v 36v 48v 100ah انرژی خورشیدی ذخیره انرژی باتری لیتیوم برای تجهیزات رسانه ای / golfcart / پنل خورشیدی / مخابرات از شرکت ما. ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان باتری در چین است، همچنین پشتیبانی از خدمات عمده فروشی و خدمات سفارشی. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

پرس و جو